Головна » 2016 » Лютий » 3 » У приміщеннях держлісгоспів Львівщини встановлено інформаційні стенди для громадськості
18:12
У приміщеннях держлісгоспів Львівщини встановлено інформаційні стенди для громадськості

У приміщеннях держлісгоспів Львівщини встановлено інформаційні стенди для громадськості

На виконання протокольного доручення Львівської обласної державної адміністрації, відповідно до наданих пропозицій від громадських активістів, у адміністративних приміщеннях  державних лісогосподарських підприємств встановлено інформаційні стенди для громадськості.

На стендах під заголовком «Громадська рада при Львівському   ОУЛМГ інформує» передбачено розміщення інформації про діяльність Громадської ради при Львівському ОУЛМГ. Так, до оприлюднення підлягають установчі документи, плани роботи, прийняті рішення, протоколи засідань, щорічні звіти про роботу Громадської ради та інші інформаційні матеріали.

З метою поглиблення взаємодії з громадськістю на стендах зазначено також контактні дані керівного складу Громадської ради -  голови та його заступників. Отож, кожен бажаючий з усіма питаннями, зауваженнями та пропозиціями щодо діяльності підприємств лісового господарства може звертатись безпосередньо до представників Громадської ради при Львівському ОУЛМГ.

Крім цього, на стендах передбачено висвітлення додаткової актуальної  інформації -  планів роботи лісогосподарських підприємств, проведення лісівничих та інших заходів, а також важливих новин лісової галузі.

 

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

 

Переглядів: 180 | Додав: victor_147 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: