Головна » 2018 » Березень » 21 » Підгодівля диких тварин в мисливських угіддях ДП "Буський лісгосп"
16:08
Підгодівля диких тварин в мисливських угіддях ДП "Буський лісгосп"

      У веденні мисливського господарства важливе значення має не лише налагоджений облік кількості тварин і птахів, які є об’єктами полювання, але й турбота про них, підгодівля у складний період, особливо це актуально на даний час, оскільки відбулось значне погіршення метеорологічних умов, і погода зовсім не показує, що на вулиці кінець березня.

       Загалом ранньовесняний період являється найважчим у житті диких тварин. Глибокий сніг в час відлиги покривається тонким і гострим шаром криги ‒ настом, який витримує легких тварин ‒ лисицю, зайця, куницю, білку. А ось парнокопитні ‒ кабани, олені, козулі провалюються в ньому, обдирають шкіру ніг і втрачають здатність ходити.
 Влітку працівниками єгерської служби підприємства було заготовлено в достатній кількості гілкові та трав’яні віники, заготовлено мінеральну суміш для солонців, проведено ремонт годівниць.
      З приходом зими проводяться регулярні огляди годівниць і солонців. Їх поточні ремонти та поповнення. Для козуль і зайців розвішують просолені віники. Викладають сіно, кормовий буряк, моркву, капусту, кукурудзу. В глибокому снігу протоптують стежки. Регулярні профілактичні рейди по боротьбі з браконьєрами сприяють спокійній зимівлі диких тварин на території мисливських угідь лісгоспу.

Пресс-служба ДП "Буський лісгосп"

Переглядів: 63 | Додав: victor_147 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: