Головна » 2017 » Квітень » 18 » ОБЕРЕЖНО! ПОЖЕЖО-НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!!!
11:21
ОБЕРЕЖНО! ПОЖЕЖО-НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!!!

ОБЕРЕЖНО! ПОЖЕЖО-НЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!!!

ДП «Буський лісгосп» доводить до відома населення що з приходом весни, з настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності. Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років, а про збитки годі й казати - лік може йти на мільйони. Величезної шкоди пожежі завдають фауні - гинуть птахи, звірі, знищуються їхні домівки.

Крім того, статтею 77 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, передбачений штраф на громадян у розмірі від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.) і на посадових осіб – від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 170 грн.).

В першу чергу зростання кількості пожеж пов’язане з тим, що протягом тривалого часу на території району не було достатньої кількості опадів. Але й разом з тим присутній людський фактор – саме через людське недбальство виникло більшість пожеж на відкритих ділянках місцевості та в межах різних господарств.

Отже шановні краяни! Дорослі і діти! Бережіть ліс від пожеж. Будьте обережні з вогнем як удома так і на природі. Не допускайте , щоб своїми діями ви спричинили до виникнення лісових пожеж. А якщо виявите загорання, то негайно повідомляйте працівників державної лісової охорони, сільську раду, найближче підприємство, організацію.

Нехай вогонь завжди буде вашим приятелем. Дотримуйтесь правил пожежної безпеки і тоді «червоний півень» ніколи і нікому не нашкодить.

 

 

 

Інженер о/з лісу ДП «Буський лісгосп»

Рабий С.В.

Переглядів: 80 | Додав: victor_147 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: