Головна » 2016 » Квітень » 28 » ЛІСІВНИКИ БУЗЕЧЧИНИ ЗА БЕЗПЕКУ ПРАЦІ
11:05
ЛІСІВНИКИ БУЗЕЧЧИНИ ЗА БЕЗПЕКУ ПРАЦІ

Для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми та до створення і просування культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці, Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці.

Ідея святкування Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, який було проведено  американськими та канадськими працівниками в 1989 році в пам’ять про людей, які загинули та постраждали на роботі. Вперше з ініціативи Міжнародної він відзначався у 2003році. 28 квітня в Україні вже вдесяте відзначають Всесвітній  день охорони праці. І недаремно цьогоріч він проходитиме під гаслом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Цьогоріч з нагоди Всесвітнього дня охорони праці ДП «Буське лісове господарство» видало наказ та розробило робочий план заходів проведення з 1 по 30 квітня Місячника охорони праці. До підведення підсумків за результатами огляду-конкурсу запросили головного державного інспектора  відділу нагляду в АПК та СКС головного управління Держпраці у Львівській області Ю.Джижулу.

Відтак за кращі показники з безпеки праці найкращими визнано: колектив Соколянського лісництва, водія транспортного цеху М.Приступу та верстатницю лісопромислового комплексу смт.Красне О.Галятовська, видано наказ по підприємству і переможців нагороджено грошовими преміями.

Головний спеціаліст

з охорони праці ДП «Буський лісгосп»

Гунька Ю.Т.

Переглядів: 166 | Додав: victor_147 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: